Опубликовано 03.01.2018 по предмету Другие предметы от Гость

Скласти розповідь про самотнє яблуко

Ответ оставил Гость

В моєму дворі росте яблуня.І одного вечірнього дня був сильний вітер.Він пообтрушував всі яблучка.На слідуючий день люди повиходили зібрати яблука.Навіщо даремно пропадати добру?Але одне яблучко чомусь ніхто не помічав.Воно самотньо лежало під яблунею.Поряд не було товаришів.І я вирішила підібрати те яблучко.Досі згадую той чарівний смак яблука.Може це мені судилося його з їсти??

Не нашел нужный ответ?

Если ответ по предмету Другие предметы отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.


Найти другие ответы
Самые новые вопросы