Опубликовано 16.09.2018 по предмету Українська література от Гость

Твір на тему "В якій казковій країні я б хотіла жити"

Ответ оставил Гость

"У якій країні я б хотів жить?"

Нещодавно я задумалась: у якій країні я хочу жити? Відповідь була неоднозначною: там,де жити добре.Але ж де так добре?Мабуть,в мозок кожної людини приходила така думка.

Проживаючи в Україні майже кожен думає переїхати туди,де є порядки і усе контролюється державою і законом.Така "казка" існує в Європейських країнах,США,Великій Британії.Усіх тягне туди.Проте,чи дійсно там так солодко і добре?Вивчаючи кожну з них бачиш як світлі,так і темні сторони.

Кажуть,добре там,де нас нема.Це абсолютно вірно.Шукаючи собі "невидимі" ідеали і проводячи себе у пошуках щастя,ми так і не знаходимо того ідеалу,який ми так довго шукали.Усюди є свої недоліки.Як є недоліки,то нам це не подобається.

Я думаю,що треба припинити ці полювання за прекрасним,і творити це прекрасне у своїй країні.Інші країни стали країнами мрій через важку працю людей і влади над країною.

Нема того,чого тобі не вистачає?Створи!Хіба це важко?!З кожного з нас починається демократична країна - країна людських мрій,з малесеньких цеглиночок:бажань і діла.Тоді наша Україна буде Раєм на Землі

Не нашел нужный ответ?

Если ответ по предмету Українська література отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.


Найти другие ответы
Самые новые вопросы