Багато людей думають,що щастя-це коли маєш гроші, житло, роботу.
Але багато людей не звертають уваги на здоровя.
Насправді якщо людина немає здоровя,то вона не може добре жити і коли вона хвора навіть не хочеться жити. Цій людині жити байдуже чи вона хвора чи здорова.
Я думаю, що здоровя - це велике щастя і якщо його втратиш,то його вже ні за які
гроші не купиш!
Если ответ по предмету Українська література отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.