Друзі і дружба-це наша цінність.Тільки з другом ми можемо поділитися приємним і поганим,щастям і горем.Вірний друг буде співчувати і підтримає у біді.Без друзів наше життя було безсмисленне.Цінуйте дружбу!!!!
Если ответ по предмету Українська мова отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.