У нашій сімї прийнято допомагати іншим і не тільки тоді, коли про це просять. У моїх родичів є своя дача. Вони купили велику ділянку і засадили його. Кожне літо я і моя сімя приїжджаємо до них і допомагаємо прополювати і поливати город. Пізніше і збирати врожай. Але без нагороди ми не залишаємося. Після важкої роботи ми йдемо купатися на озеро. А ввечері ми готуємо шашлики, миємося в лазні. Люди допомагають рiдним не через нагороди, а за велінням серця.
Если ответ по предмету Українська мова отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.