Опубликовано 03.01.2018 по предмету Українська мова от Гость

1. У (1) кожного народу є свій ідеал людської краси. 2. Віковий досвід українського народуговорить, що немає краси людини без краси мови. 3. Не може бути гарною людина, у якоїголос грубий, різкий, інтонації агресивні, а (2) часом проскакують й лайливі слова. 4. Багатощо тут залежить від нас і чистота голосу, і вміння володіти ним, інтонувати тощо. 5. (3) Колими налаштуїмося на доброзичливість і приязнь, у нас відразу м’якшає вираз обличчя,з’являється усмішка, змінюються барви голосу. 6. Усе це разом і створює (4) певне враженняпро нас у інших людей (За А. Коваль).
7. Укажіть, у якому реченні допущено пунктуаційну помилку
А у другому
Б у третьому
В у четвертому
Г у п’ятому
8. Укажіть слово, у написанні якого допущено помилк
уА людської
Б приязнь
В обличчя
Г налаштуїмося
9. Укажіть, якими частинами мови є виділені слова (цифра в дужках позначає наступнеслово
А частка
Б займенник
В прислівни
кГ прикметник
Д сполучник
10. Прочитайте речення, укажіть, якими членами речення є виділені слова (цифра в дужкахпозначає наступне слово)Рідне слово входить у духовне життя днів (1) дитинства та юності разом із рідною піснею,її світовою (2) величчю й сонячністю (І. Вихованець). Розмовляючи, ми (3) ніколи не задумує-мося над тим, а яке це слово – (4) старе чи молоде (А. Коваль).А означенняБ обставинаВ додатокГ підметД присудок

Ответ оставил Гость

6.Б
7.В
8.Г
9.1)Б
   2)В
   3)Д
   4)Г
10.1)А
     2)В
     3)Б
     4)Д

Не нашел нужный ответ?

Если ответ по предмету Українська мова отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.


Найти другие ответы
Самые новые вопросы