Думаю, варто не чекати, а жити вже зараз, адже ніколи не знаєш що буде завтра.. а з людьми будувати стосунки не так вже й важко, якщо захотіти можна підібрати ключик до будь - кого..з кимось може бути однаковий смак на музику, з кимось можна подивитсия фільм, з кимось обговорити прочитану книжку, з кимось просто помовчати.. всі ми такі різні, але водночас такі однакові)
Если ответ по предмету Українська мова отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.